Spot sponsorski

Będąc jedynym lub jednym z kilku sponsorów filmu, programu czy serialu warto wykorzystać to i przekuć w promocję swojej marki. Bezpośrednio przed emisją sponsorowaną zawsze jest chwila na przedstawienie sponsorów. Spot sponsorski- właśnie tak nazywa się ten format filmu. To świetna okazja do zaprezentowania swojej marki czy produktu. Idealny czas i ogromne grono odbiorców. Jednak stworzenie spotu nie jest tak proste i oczywiste jak mogłoby się wydawać.

 

 

Jest wiele zasad i ograniczeń, których trzeba przestrzegać podczas planowania i produkcji. Przede wszystkim spot sponsorski może trwać 8 sekund. Jest to niepodważalna i bezwzględna wytyczna. Kolejną jest to, że w spocie można używać jedynie określonych słów i zwrotów. Te dwie wytyczne wystarczą żeby znacznie utrudnić pracę nas spotem.

Studio Simple Frame nieprzerwanie od kilkunastu lat zajmuje się kompleksowo produkcją spotów i filmów dla firm. Mimo najkrótszej formy to właśnie spoty są najbardziej wymagające. Pierwszym etapem naszych prac nad spotem jest napisanie szczegółowego scenariusza. Dzięki temu możemy dobrze rozplanować każdą sekundę. Bardzo indywidualnie podchodzimy do tworzenia każdego naszego projektu. Dobieramy techniki i efekty tak, żeby jak najmocniej oddały zalety konkretnego produktu czy całej marki.

Dzięki temu, że nasze studio jest wyposażone w najlepszy sprzęt każdy spot naszej produkcji jest najwyższej jakości. w parze z jakością idzie ciekawa i nowoczesna kreacja. A taki zestaw wykonany pod naszym okiem zawsze przynosi sukces i zadowolenie odbiorców.