Produkcja filmowa

Film stał się najpopularniejszą formą marketingową. Między innymi dlatego, że przekazuje najwięcej informacji w ciekawy, kreatywny sposób. Filmy reklamowe, promocyjne, korporacyjne czy relacje z eventów. To tylko niektóre z zastosowań filmu w obecnym świecie. Produkcja filmowa znalazła zastosowanie w niemal każdej branży.

Studio filmowe Simple Frame wie najlepiej o postępie w filmie. Od kilkunastu lat tworzymy różne produkcje. Tak duże doświadczenie na rynku pokazało nam ile się zmieniło, jak kiedyś wyglądała produkcja filmowa, a jak obecnie. Dzisiaj film to przede wszystkim sztuka tworzenia obrazów bez żadnych ograniczeń. Jedyne trudności jakie mogą napotkać twórców to złej jakości sprzęt do pracy. Simple Frame wyposażyło swoje studia w najlepszy dostępny na rynku sprzęt techniczny. Począwszy od kamer, mikrofonów, dronów, przez elementy potrzebne na planie filmowych, po jedne z najlepiej wyposażonych pracowni graficznych, montażowni obrazu i dźwięku oraz studia dźwiękowego. Wszystko to sprawia, że nasi filmowcy i graficy mogą zrealizować każdy scenariusz i swoje artystyczne wizje.

Produkcję filmu zaczynamy od przygotowania technicznego i logistycznego nawet najmniejszego szczegółu potrzebnego do nagrania materiału filmowego. Podczas nagrywania jesteśmy przygotowani na każdą ewentualności. Przede wszystkim jednak zależy nam na profesjonalnym i kreatywnym nakręceniu materiałów. W tym momencie duże znaczenie ma rola operatora i reżysera. My współpracujemy z najlepszymi i doświadczonymi filmowcami, co później przekłada się jakość filmu. Kolejno zebrany materiał składamy w jedną całość w naszej montażowni. Tam postprodukcją obrazu i dźwięku zajmują się montażyści, którzy nadają filmowi odpowiedniego charakteru i stylu.