Produkcja filmów reklamowych

Wysoka, efektywna sprzedaż w największej mierze zależy od reklamy produktu. Jeśli wiadomość o zaletach produktu czy usługi dotrze do dużej grupy klientów- producent odniesie sukces. Odbiorcy musza poznać działanie produktu czy zalety płynące z usług. Wtedy po nie sięgną. Właśnie dlatego produkcja filmów reklamowych, szczególnie reklama nowych produktów, jest kluczowa dla ich powodzenia i sukcesu. Żeby jednak film spełnił oczekiwania musi byc odpowiednio stworzony.

Studio Simple Frame tworzą doświadczeni, profesjonalni filmowcy i graficy. Od kilkunastu lat pracujemy przy produkcji filmów i animacji. Dzięki temu, że nasze studio jest bardzo dobrze wyposażone, tworzymy projekty kompleksowo. Filmy i animacje na każdym etapie pracy powstają bezpośrednio u nas. Już od planowania, pomysłów i scenariusza. Poprzez organizację planów zdjęciowych. Po montaż obrazu i dźwięku. Film reklamowy trzeba szczególnie rozplanować w najdrobniejszych szczegółach. Trafnie dobrać techniki i sprzęt, którego będziemy używać. W końcu mamy zaledwie kilkanaście sekund na pokazania historii produktu, sposobu używania czy największych jego zalet. Każdą sekundę musimy mądrze i maksymalnie wykorzystać. Właśnie dlatego kluczową rolę odgrywa napisanie dobrego, efektywnego scenariusza.

Produkcja filmów reklamowych wygląda dzisiaj niemal jak kręcenie pełnometrażowego filmu. Techniki, ujęcia, sposoby kręcenia- wiele elementów jest podobnych. Dzięki temu reklama, choć znacznie krótsza od filmu, robi wrażenie i ciekawi. A właśnie o to chodzi. Trzeba zainteresować widzów, wzbudzić emocje i podziw. Wtedy będą kojarzyli je z reklamowanym produktem, co na pewno przełoży się na jego sukces.