Billboard sponsorski

Billboard sponsorski jest alternatywą dla tradycyjnej reklamy. Krótka, konkretna forma billboardu sprawia, że łatwiej się go zapamiętuje i nie nudzi odbiorców. Ludzie są wzrokowcami. Ładne obrazy bardziej przyciągają i zapadają w pamięć. Billboard właśnie taki jest. Nie zasypuje informacjami i treścią, główne skrzypce gra właśnie przekaz wizualny.

Billboard trwa 8 sekund. Tyle jednak wystarczy żeby bardzo skutecznie zwrócić uwagę widzów. Przede wszystkim trzeba postawić na bardzo kreatywny obraz i dźwięk. To właśnie tymi dwoma elementami walczymy o sympatię widza w projektach o tak ograniczonym czasie trwania. Billboard sponsorski jest o tyle trudnym projektem, że ma również dużo zasad i ograniczeń, których trzeba przestrzegać pisząc scenariusz. Właśnie dlatego to na scenariuszu skupiamy się najmocniej.

Studio Simple Frame  zajmuje się kompleksowo produkcja i postprodukcją projektów multimedialnych, zarówno reklam jak i billboardów. Kilkanaście lat pracy i rożnych doświadczeń daje nam dzisiaj możliwości do tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych filmów. Dysponujemy najlepszym na rynku sprzętem. Dzięki temu mamy pewność, że materiały, które robimy są zawsze najwyższej jakości i spełniają najbardziej wygórowane wymagania. Przede wszystkim jednak jesteśmy profesjonalnym i zgranym zespołem. Każde z nas specjalizuje się w innej dziedzinie. Przez to świetnie się dopełniamy i razem tworzymy kreatywne projekty zarówno filmowe jak i animowane.

Kierujemy się przeświadczeniem, że dopiero kiedy jakość idzie w parze z odpowiednią kreacją projekt jest skuteczny. Wzbudza sympatię i zaufanie.